Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului În calitate de Agent contractări şi achiziţii cu limba engleză, principalele tale misiuni vor fi: - Prospectarea pieţei americane pentru a asigura dezvoltarea portofoliului de furnizori activi din sectorul alocat; - Obţinerea de informaţii necesare pentru identificarea şi evaluarea potenţialului real al viitorilor parteneri; - Crearea şi actualizarea fişelor de furnizori din baza de date în vederea asigurării corectitudinii informaţiilor şi facilitarea prospectărilor ulterioare; - Menţinerea unei relaţii permanente cu buyerii responsabili de procesul de achiziţii. Beneficii: Ce beneficii îţi oferim? - Training-uri pentru dezvoltarea competenţelor; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu de lucru dinamic şi profesionist; - Pachet salarial atractiv (parte salarială fixă + prime de performanţă).

Cerinte

Candidatul ideal: Candidatul ideal Ne dezvoltăm departamentul comercial din Iaşi! Aşteptăm cu interes candidatura ta dacă aspiri la un parcurs profesional internaţional de succes, în mediul Business-to-Business! Pentru reuşita în această misiune ai nevoie de: - Abilităţi excelente de comunicare în limba engleză (minim C1); - Bune abilităţi de negociere; - Spirit organizatoric şi de prioritizare a task-urilor; - Capacitatea de a lucra în echipă; - Autonomie, rigurozitate şi atenţie la detalii; - Capacitatea de a te adapta la situaţii noi, neprevăzute; - Cunoaşterea de instrumente PC: Excel, Word, Internet; - Cunoaşterea limbii franceze sau a oricărei alte limbi străine poate reprezintă un avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai