Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vorbeşti limba italiană (minim nivel B2)? Avem o echipă tânără şi dinamică pentru care căutăm noi colegi. Misiune: Colegii mei te vor ajuta să înveţi ce înseamnă: - activităţile de cercetare online şi contactarea (prin telefon/e-mail) a potenţialilor furnizori de pe piaţă; - constituirea şi menţinerea unei relaţii permanente cu asistenţii comerciali şi buyerii responsabili de procesul de achiziţii; - crearea şi actualizarea fişelor de furnizori din baza de date în vederea asigurării corectitudinii informaţiilor şi facilitarea prospectărilor ulterioare.

Cerinte

Candidatul ideal: Ne plac persoanele cu abilităţi de comunicare, organizate, curioase şi spirit comercial. Dacă ai aceste calităţi, te vrem în departamentul comercial din Iaşi! Beneficii: - Pachet salarial atractiv; - Sistem de bonusare corelat cu rezultatele; - Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunităţi interne, feedback şi coaching din partea responsabililor direcţi; - Desfăşurarea activităţii într-o echipă tânără şi profesionistă.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja