Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Starjobs recruteaza AGENTI DE VANZARI cu domiciliul in Oradea, pentru clientul nostru furnizor de produse si furaje pentru nutritia animalelor. Sarcini: - Vanzarea produselor din portofoliul firmei (sroturi, cereale, uleiuri) - Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti. - Cresterea portofoliului de clienti si implicit cresterea volumului de vanzari. - Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei. - Realizarea obiectivului din planul de vanzari. - Gestionarea optima a comenzilor. - Intocmirea rapoartelor de activitate.

Cerinte

Cerinte - Candidatii trebuie sa fie din orasul Oradea sau din apropiere - Experienta: minim 1 an in domeniul vanzarilor - Cunoasterea limbilor: maghiara (obligatoriu) si engleza - Permis conducere categoria B - Studii in domeniul agricol / veterinar / comercial - Excelente abilitati de organizare, comunicare si negociere. - Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi Se acorda salariu motivant si bonusuri.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja