Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de recrutare GLOBAL HR cauta agenti de vanzari imputuri pentru agricultura in Fetesti si Calarasi. Clientul nostru este unul dintre cei mai mari distribuitori de imputuri pentru agricultura din zona de sud-est a Romaniei. Agentul de vanzari va avea ca responsabilitati: • identificarea si contactarea potentialilor clienti; • promovarea produselor companiei (seminte, pesticide, insecticide etc); • indeplinirea targetului de vanzari; • consilierea clientilor si fidelizarea acestora; • negocierea si monitorizarea contractelor. Angajatii au urmatoarele beneficii: • pachet salarial fix atractiv + bonusuri substantiale; • telefon, laptop si masina de serviciu; • posibilitati de dezvoltare profesionala.

Cerinte

Cerintele pentru acest post sunt: • experienta in vanzarea de imputuri pentru agricultura (preferabil); • studii superioare in domeniu (de preferat specializarea agronomie); • permis de conducere, categoria B; • abilitati foarte bune de negociere; • dinamism si atitudine proactiva; • disponibilitate la deplasari in orase si judete limitrofe.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja