Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti un loc de munca stabil intr-un mediu placut? Esti dornic sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica? Esti o persoana comunicativa si sociabila? Compania Telbridge iti ofera oportunitatea de a te alatura echipei de agenti de vanzari prin telefon, indiferent de experinta ta. AGENT DE VANZARI PRIN TELEFON / TELESALES / CONSULTANT TELEFONIC Ce iti oferim? Pentru seriozitatea si ambitia ta, Telbridge iti ofera: - Salariu competitiv: 9,5 lei pe ora de lucru + bonus pentru vanzarile facute; Cat inseamna asta? Vrei un exemplu real? Salariul unui agent foarte bun cu norma intreaga in luna noiembrie 2016 a ajuns la suma de 3.082 lei. - Contract de munca declarat; - Acces la bonusuri si concursuri periodice; - Posibilitatii continue de promovare; - Traininguri specializate (ex: produse, vânzări); - Colaborarea cu team lideri tineri, manageri calificaţi, o echipa unita din multinaţională; - Un mediu foarte plăcut de lucru; - O locaţie foarte bună; Grabeste-te, ne extindem repede si mai avem doar 20 de locuri vacante!

Cerinte

Despre candidatul ideal: - pregatit sa lucreze Part-time sau Full-time; - detine o diploma de Bacalaureat; - ambitios/oasa, bun negociator/oare; - motivat de castiguri profesionale si financiare - sociabil, comunicativ - sa se simta confortabil in a purta zilnic conversatii telefonice

20 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja