Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AGENT INCHIRIERI AUTOTURISME in Bucuresti. Responsabilitatile postului: - predarea si preluarea autoturismelor pe baza contractului de inchiriere auto; - consilierea clientilor in vederea alegerii celei mai bune optiuni ; - rezolvarea task-urile administrative (facturi, bonuri, ordine de plata, acte) ; - verificarea actelor la fiecare autoturism in parte (datele de expirare a rovinietelor, RCA-urilor si ITP ); - asigurarea transferului autoturismelor in alte localitati; Beneficii: - pachet salarial atractiv: salariu fix + comision din vanzari ; - posibilitatea de avansare in functie de performante ; - masina, laptop, telefon de servici ; - mediu de lucru profesionist. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta in inchirierea autoturismelor; - foarte bune capacitati de organizare si planificare; - permis conducere categoria B; - persoana empatica si cu spirit competitiv.

1 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja