Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dacă eşti interesat de o carieră într-un mediu internaţional de succes, cu posibilităţi reale de creştere şi dezvoltare în domeniul comercial, aşteptăm cu interes candidatura ta! Misiune: - Prospectarea pieţei şi concurenţei pentru a asigura dezvoltarea portofoliului de furnizori activi din sectorul alocat; - Obţinerea de informaţii necesare pentru identificarea şi evaluarea potenţialului real al viitorilor parteneri; - Crearea şi actualizarea fişelor de furnizori din baza de date în vederea asigurării corectitudinii informaţiilor şi facilitarea prospectărilor ulterioare; - Menţinerea unei relaţii permanente cu asistenţii comerciali şi buyerii responsabili de procesul de achiziţii. Beneficii: - Training-uri pentru dezvoltarea competenţelor; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu de lucru dinamic şi profesionist; - Pachet salarial atractiv (parte salarială fixă + prime de performanţă).

Cerinte

Candidatul ideal: - Excelente abilităţi de negociere şi de convingere; - Cunoştinţe foarte bune de limba rusă (nivel minim B2); - Abilităţi foarte bune de organizare şi capacitate de multitasking; - Capacitatea de a lucra în echipă; - Autonomie, rigurozitate şi atenţie la detalii. Nivel educatie: studii superioare

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja