Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: Colegii mei te vor ajuta să înveți ce înseamnă : - urmărirea comenzilor declarate de către asistenții comerciali și actualizarea disponibilului de marfă; - solicitarea cotațiilor de transport de la firmele cu care colaborăm; - organizarea transporturilor comenzilor și urmărirea ridicării acestora, conform procedurilor de lucru; - asigurarea înregistrării cu acuratețe a tuturor operațiunilor de transport; - crearea și înregistrarea fișelor informative de produs, aferente achizițiilor făcute de către clientul francez; - gestionarea stocurilor și promovarea produselor prin postarea prezentărilor pe site-ul de profil și pe site-ul clientului francez. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Comunicativ? Multitasking ? Te angajăm ! Noul coleg va avea un rol important în echipa noastră, el reprezentând un real punct de sprijin pentru toata activitatea comercială desfășurată în departamentul de vânzări. Cum am vrea noi să fii : Ne dorim, în primul rând, să ai un bun nivel de comunicare în limba franceză( minim nivel B2). De asemenea, viitorul nostru coleg ar trebui să aibă o bună capacitate de organizare și prioritizare, experiență în activități administrative și de lucru în Excel fiind considerate un avantaj. Dacă inițiativa, firea dinamică și capacitatea de adaptare te definesc, atunci dorim să te cunoaștem!

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja