Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Agent suport admnistrativ vei asigura suportul pentru Departamentul France Invendus (Vânzări). Principalele tale responsabilităţi vor fi: - Urmărirea comenzilor declarate de către asistenţii comerciali France Invendus şi actualizarea disponibilului de marfă; - Solicitarea cotaţiilor de transport de la firmele de transport din baza de date; - Organizarea transporturilor comenzilor şi urmărirea ridicării acestora, conform procedurilor de lucru France Invendus; - Asigurarea înregistrării cu acurateţe a tuturor operaţiunilor de transport între France Invendus şi clienţii săi; - Crearea şi înregistrarea fişelor informative de produs, aferente achiziţiilor făcute de către clientul francez; - Gestionarea stocurilor şi promovarea produselor prin postarea prezentărilor pe site-ul de profil şi pe site-ul clientului francez.

Cerinte

Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Bune abilităţi de comunicare orală şi scrisă; - Cunoaşterea şi utilizarea limbii franceze la un nivel avansat (nivel minim B2); - Cunoştinţe de operare PC (pachet Microsoft Office); - Cunoştinţe de utilizare SAP – reprezintă un avantaj; - Adaptabilitate şi flexibilitate în gândire; - Atenţie la detalii şi capacitate de multitasking; - Seriozitate şi simţ al responsabilităţii dezvoltat. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja