Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Inregistrează și verifică informațiile în programele puse la dispoziție de către client; - Verifică și valideaza facturile de hotel, reuniuni, taxi, tren, închirieri mașini; - Centralizează săptămânal pontajele semnate cu orele lucrate, planificarea concediilor, etc. în magazinele clientului; - Actualizează și centralizează planning-urile personalului în detașare; - Validează decontarea cheltuielilor salariaților clientului în programele puse la dispoziție de către acesta; - Validează cererile de prime pentru diverse categorii de salariați ai clientului (prime de înlocuire, prime de intineranți, etc.).

Cerinte

- Atât de organizat încât știe exact cum să prioritizeze task-urile zilnice; - Cunoştinţe de limbă franceză - nivel mediu (minim B1); - Atent la detalii, tact în abordare și spirit de echipă; - Persoană multutasking, bune abilităţi de comunicare; - Proactiv, iubește un ritm de lucru dinamic; - Cunoștințele de utilizare a programului Excel reprezintă un avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai