Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O companie de renume cauta sa isi intregeasca echipa cu o persoana careia sa ii placa sa vorbeasca la telefon, are o voce placuta, abilitati de comunicare si skills-uri de negociere si putere de convingere pentru a promova produse cosmetice hoteliere. Compania ofera un pachet salarial fix ofertant + bonus consistent din vanzari

Cerinte

Vei efectua vanzari prin telefon atat catre prospectii noi cat si catre clientii din baza de date. Vei contacta telefonic potentialii clienti si vei identifica in cadrul apelului nevoile reale ale clientului cu scopul de a propune spre vanzare produse care se potrivesc nevoilor exprimate de acestia. Vei prelua si raspunde cererilor de oferta din partea clientilor fie pe telefon sau e-mail. Vei urmari status-update-ul livrarilor, asigurandu-te ca ele ajung la data stabilita conform intelegerii cu clientii. Vei avea un program de L-V: 08:30-17:00 Compania isi are sediul in Bucuresti, zona Militari.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja