Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- promovarea, vanzarea si gestionarea produselor si serviciilor Orange in magazinele proprii sau pe teren – in cadrul actiunilor organizate la nivelul departamentului de vanzari - informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliu Orange, precum si a noilor tehnologii si aplicatiilor existente pe piata - identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa - oferirea suportului clientilor pentru realizarea setarilor de telefoane, solutii de conectare la serviciul de date mobile

Cerinte

- Esti o persoana dinamica ? - Ai abilitati de comunicare si negociere ? - Ai o atitudine pozitiva ? - Iti doresti sa lucrezi si sa evoluezi intr-o echipa de vanzari experta in comercializarea produselor si serviciilor GSM ?​ - Ai experienta in vanzari minim 1 an de zile ? Beneficii : - posibilitatea de a te dezvolta si a capata experienta - beneficiezi de cel mai bun program de mentoring, training, coaching pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzari consultative - venituri motivante corelate cu realizarile individuale - bonusari anuale in functie de performanta - concursuri periodice cu premii diverse - posibilitati reale de avansare in cariera

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

9 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja