Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Suntem o firma de distributie produse parafarmaceutice. Clientii nostri sunt farmacii si plafare. - Preluarea marfi care este pregătită in depozit, conform facturilor sau avizelor si distribuirea in farmacii si plafare; - Incasari zilnice din ruta si predarea acestora la casieria Companiei Oferta (bonusuri, beneficii) Masina de serviciu; telefon mobil; salariu fix si comisioane in functie de realizari

Cerinte

-Asigura integritatea produselor transportate -Respecta ruta de livrare, asigurand livrarea produselor la toti clientii din ruta, conform facturilor -Raspunde de livrarea produselor catre clienti conform indicatilor dispecerilor - Respecta standardele Companiei referitoare la atitudinea politicoasa fata de clientii interni si externi - Raspunde de exploatarea corespunzatoare a autovehiculului - Asigura starea tehnica si curatenia autovehiculului la plecarea in cursa -Raspunde de respectarea regulilor de circulatie in vigoare

2 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai