Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

CANDIDATUL IDEAL: • Minim 2 ani experienta in vanzari directe - avantaj experienta in domeniul FMCG • Studii medii (studiile superioare prezinta avantaj) • Bune abilitati de comunicare, negociere, planificare a activitatii • Persoana pasionata de vanzari, dinamica,responsabila, integra,orientata catre client si atingerea obiectivelor

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: • Viziteaza constant clientii de pe zona sa si preia comenzile de marfa • Responsabil de dezvoltarea retelei de clienti pe zona sa • Analizeaza evolutia vanzarilor si ia masuri pentru realizarea target-ului lunar • Incaseaza la termenele stabilite, creditele acordate clientilor • Utilizează materialele promoţionale in mod eficient pentru creşterea volumului de vnzări şi promovarea imaginii brandurilor • Implementeaza promotiile, programele/ actiunile de trade marketing, respectand regulile de desfasurare a acestora, monitorizeaza si raporteaza rezultatele obtinute

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai