Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Prezinta si promoveaza produsele si serviciile Orange, clientilor. -Administreaza, intretine si dezvolta o relatie cat mai buna cu clientii. -Realizeaza planul de vanzari pentru zona alocata. -Ofera asistenta si asigura consultanta clientilor, atat inainte cat si dupa vanzare. -Prospecteaza permanent piata pentru identificarea de noi clienti si pentru cresterea cotei de piata a serviciilor si produselor companiei. -Preponderent activitate de teren.

Cerinte

Prezenta agreabila. - Proactivitate, bune abilitati de negociere si relationare, putere de convingere. - Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor. - Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client. - Permis de conducere valabil categ B. Beneficii : -posibilitatea de a te dezvolta si a capata experienta - beneficiezi de cel mai bun program de mentoring, training, coaching pentru dezvoltarea abilitatilor de vanzari consultative - venituri motivante corelate cu realizarile individuale - bonusari anuale in functie de performanta - concursuri periodice cu premii diverse - posibilitati reale de avansare in cariera

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja