Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Operatorii interactioneaza cu clienti sau potentiali clienti si promoveaza produsele sau serviciile clientilor nostri . Din acest motiv, calitati ca puterea de convingere, capacitatea de relationare si persuasiune va pot ajuta sa aveti rezultate excelente, rezultate care sunt recompensate suplimentar fata de conditiile financiare pe care le oferim: -Contract de munca pe perioada nedeterminata ; -Bonuri de masa , 1 /zi; -Orar de munca 6 ore/zi;

Cerinte

Daca va considerati un bun negociator, aveti bune capacitati de comunicare, va doriti castiguri lunare mult peste media existenta in domeniu si indepliniti urmatoarele conditii atunci va rugam sa aplicati! Toata lumea stie ca din vanzari se castiga foarte bine dar nu toti sunt capabili sa vanda. Trebuie sa ai anumite calitati pentru a face aceasta munca. Asta cautam si noi - parteneri determinati, seriosi, responsabili si cu obiective inalte. Principiul de baza in echipa noastra este RESPECTUL reciproc. Daca ai incredere in tine si nu esti limitat Daca iti place sa vorbesti si simti ca ai putere de convingere Daca vrei sa te dezvolti si sa nu ai limita de castig Cu noi ai posibilitatea de a-ti indeplini propriile cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Limbi straine necesare Engleza, Italiana

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai