Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza doi agenti de mentenanta pentru un client din Franta. Acestia vor avea urmatoarele responsabilitati: - intretinerea utilajelor de fabricare din uzina; - identificarea si rezolvarea problemelor tehnice ce apar in procesul productiei; - mentinerea in stare de functionare la parametrii corespunzatori a utilajelor; - sudarea, repararea si prelucrarea pieselor din fier, fonta si otel; - schimbarea, demontarea si reasamblarea utilajelor de productie. Beneficii: - transportul si cazarea sunt asigurate; - salarizare de 1500 euro/luna brut; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de citire a planurilor tehnice; - experienta pe un post similar de minim 3 ani; - cunostinte de sudor-strungar-frezor; - permis de conducere categoria B; - cunoasterea limbii franceze la nivel conversational.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja