Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SPIN GROUP & HR va ofera servicii diverse legate de infiintarea si functionarea societatilor comerciale. Asigura consultanta si asistenta juridica pentru infiintarea societatilor comerciale, realizeaza modificarea actelor societatii, asigura managementul resurselor umane ale clientilor, asigura servicii de prevenire si protectie in domeniul sanatatii si securitatii in munca.

Cerinte

Cautam agenti de vanzari piese auto Candidatul ideal: - Atitudine proactiva si integritate profesionala - Experienta de lucru in domeniul tehnic sau a distributiei de piese auto; - Experienta in vanzari minim 2 ani; - Dinamism, flexibilitate, perseverenta, capacitatea de automotivare si buna organizare; - Abilitati bune de vanzare, comunicare si negociere; - Permis de conducere cat. B; - Studii medii sau superioare; - Cunostinte medii de operare PC (Excel, Word). Descrierea jobului: - Pastrarea relatiilor cu clientii actuali si dezvoltarea portofoliului de clienti; - Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor. - Promovarea produselor societatii; - Consilierea tehnica a clientilor cu privire la produsele firmei (prezentarea produselor, prezentarea ofertelor); - Identificarea si valorificarea oportunitatilor de afaceri ale firmei; - Atingerea obiectivelor stabilite; - Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei; - Elaboreaza rapoarte saptamanle/lunare; - Elaboreaza rapoarte cu privire la situatia portofoliului de clienti ori de cate ori este nevoie. Beneficii: - Pachet salarial atractiv, fix + comision in functie de realizari; - Autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop plus accesorii; - Cazare in functie de deplasari, diurnal, masa.

3 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja