Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brains Consulting recruteaza pentru clientul sau 2 AGENTI MARKETINGPENTRU VANZARE SPATIU PUBLICITAR ONLINE.. Persoana se va ocupa de contactarea noilor clienti, descrierea ofertei, negocierea pentru stabilirea detaliilor contractuale, incheierea contractului, gestionarea contractelor aflate in portofoliul propriu.

Cerinte

Candidatul ideal - O persoana placuta, care sa detina abilitatile de a negocia si de a vinde cu succes serviciile IT si publitare ale firmei - client. Beneficii Oferite Beneficii: - comision 25% din valoarea oricarui contract incheiat, pe toata durata derularii sale. Se poate ajunge foarte usor la un venit de peste 1.500 lei lunar! - timp de lucru flexibil - posibilitatea de a participa la cursuri de perfectionare privind vanzarile. - posibilitatea unor alte conditii de colaborare (carte de munca etc), se discuta dupa primele 3 luni de colaborare

25 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja