Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, 1 AJUTOR BUCATAR/SPALATOR VASE cu experienta. Responsabilitatile sunt: - efectuarea prelucrarilor preliminare gatitului: sortare, curatare, divizare si gatirea propriu zisa a preparatelor; - mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare; - realizarea comenzilor de aprovizionare; - debarasarea si asigurarea curateniei bucatariei. Beneficii: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - capacitatea de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantulu

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja