Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un ajutor de bucatar la nivelul SOUS CHEF pentru un restaurant nou, situat in nordul Angliei. Restaurantul va avea ca specific produse din peste si fructe de mare, deci experienta in acest domeniu este dorita. Se ofera conditii deosebite de munca, cu program destul de flexibil, cu ore de deschidere intre 12 pranz si 9;30 seara, cu pauze intre amiaza si seara. Se ofera cazare in apartament mobilat si finisat la etajul restaurantului intr-o zona deosebit de bine cotata. Se ofera plata utilitatilor in intregime si a chiriei, iar salariul net este de £1000 pe luna calendaristica, cu concediu aferent contractelor de munca in UK platit. Plata integrala, fara a furniza cazare, utilitati platite, impozite si masa este de £1600 brut. Contractul initial temporar este de 6 luni, cu posibilitatea de a-l prelungi. Re negociere salariala poate avea loc la reinnoirea contractului.

Cerinte

Experienta in bucatarii si restaurante cu specific pescaresc si fructe de mare esentiala, cu experienta generala in bucatarie minim 3 ani. Cunostinte bune de limba engleza. De preferat nefumator ( atat in incinta apartamentului cat si a restaurantului nu se fumeaza). capacittatea de a lucra fara supraveghere , de a cunoaste normele de igiena europene si de a putea invata lucruri noi. Personalitate placuta si adaptabila. Fara antecedente penale. va rugam aplicati cu cv-uri in limba engleza si cu doau recomandari in limba romana sau engleza de la locurile anterioare/curente de munca.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja