Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Postul de AJUTOR BUCATAR presupune pregatirea ingredientelor pentru salata, prepararea la cuptor a meniurilor calde, ambalarea meniului in caserole la cererea clientilor, spalarea si igienizarea veselei, mentinerea curateniei in bucatarie si in zona de servire. Se lucreaza de luni pana duminica in ture de cate 12 ore cu 2 zile libere la fiecare 2 zile lucrate. In zilele lucratoare vi se ofera masa la locul de munca. Salariul net estimat pentru 180 ore lucrate lunar si dupa aplicarea deducerilor pentru chirie este de 1440 euro (8 euro/ora).

Cerinte

- experienta pe un post similar (ideal intr-un restaurant international), - limba engleza la nivel avansat, - stare optima de sanatate - abilitatea de a lucra repede si organizat. Pentru contractul de mediere NU PERCEPEM COMISION. Costul serviciilor noastre este suportat integral de clientul islandez. Asteptam CV-urile dumneavoastra la office @ a1-recruitment.ro.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja