Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Esti tanar si fara experienta, dornic de munca si pasionat de bucatarie? Te integram in cea mai frumoasa echipa. Cautam pentru o pizzerie din Bucuresti Ajutori de bucatari. Dupa o luna de training, persoanele instruite vor fi repartizati pe diferite functii: pizzer, salatier, pregatitor paste, cocator, gestionar-receptioner marfa. Beneficii Salarizarea este negociabila in functie de performanta. Se ofera o suma zilnica pentru mancare. Locatiile clientului nostru sunt in Bucuresti, Sectoarele 1, 2, 3 si 6. Exista posibilitatea de dezvoltare profesionala. Contact CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bucuresti.

Cerinte

Cele mai importante aspecte ale candidatilor sunt urmatoarele: -capacitatea de a invata rapid produsele restaurantului; -dorinta de perfectionare in plan profesional; -aspect placut, adaptabilitate si rapiditate in executie; -capacitatea de a lucra cu termene limita.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai