Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client din Franta, o echipa de 4 alpinisti forestieri ce vor lucra la inaltime. Responsabilitatile sunt: - taierea si transarea arborilor; - toaletarea lor de crengi si ramuri cu instrumente de lucru specifice postului; - respectarea protectiei mediului inconjurator si a tehnicilor de catarare existente; - evaluarea operatiunilor de efectuat pe arbori si a eventualelor boli; - lucrul la sol si la inaltime in corzi si hamuri. Beneficii: - salarizarea bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta de lucru pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; - cunostinte in materie de tratare a bolilor si a tehnicilor de taiere a arborilor; - diploma de alpinist utilitar reprezinta un avantaj; - persoane serioase, motivate si cu conditie fizica buna.

4 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja