Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa tanara de 3 alpinisti utilitari care sa asambleze parcuri de aventura. Responsabilitatile sunt: - pregatirea terenului in padure si crearea modulelor: trasee de aventuri, catarare, pereti de urcare; - montarea tirolienelor, balansoarelor, pasarelelor si scarilor din lemn; - desfasurarea activitatii la inaltimi de 30 metri in 2 corzi: de lucru si de siguranta. Beneficii: - remuneratie bruta de 1700 euro/luna; - cazarea, transportul local si masa de pranz va sunt oferite Gratuit; - echipamentul si instrumentele de lucru va sunt furnizate de catre clientul nostru; - posibilitatea de a cunoaste medii culturale de pe diferite continente.

Cerinte

- experienta in asamblarea parcurilor de distractie; - detinerea atestatului de alpinist utilitar; - experienta in lucru cu lemn reprezinta un avantaj; - cunostinte de limba franceza sau engleza la nivel mediu; - persoana ecologista, motivata si responsabila. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja