Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ALPINISTI UTILITARI in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 3 Aplinisti utilitari ce vor executa urmatoarele lucrari: -pregatirea terenului, a echipamentelor si a ustensilelor cu care lucreaza; -asamblarea parcurilor de distractie; -montarea tirolienelor; -asamblarea diferitelor module pentru traseele parcului- scari de lemn, pasarele, balansoare. Beneficii: -salarizarea de 1700 euro/luna brut; -cazarea si masa de pranz sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in strainatate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

-calificare de Alpinist utilitar; -experienta in asamblarea parcurilor de distractie; -experienta in lucru cu lemn reprezinta un avantaj; -persoana cu disponibilitate la munca fizica si lucru la inaltime; -cunostinte de limba engleza la nivel conversational.

3 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja