Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Analizează cererile de contract individual de muncă pentru angajații magazinelor, platformelor logistice din Franța și angajaților ce ocupă funcțiile suport; - Analizează dosarul angajatului pentru a stabili situația acestuia înaintea angajării; - Verifică corectitudinea informațiilor referitoare la datele personale ale angajaților și solicita documentele suplimentare dacă sunt informații neclare; - Comunică prin telefon și prin e-mail cu clientul francez în vederea validării contractelor de muncă excepționale; - Centralizează și arhivează contractele individuale de muncă întocmite; - Realizează acte adiționale la contractele de muncă; - Realizează la cererea colaboratorilor, diferite extracții și rapoarte din bază de date comună tuturor angajaților. Beneficii: - Formare la nivel național și internațional; - Reale oportunităti de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist alături de o echipă dinamică și de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: - Cunoștințe de limbă franceză la nivel mediu (minim B1); - Cunoștințe de legislația muncii; - Cunoștințe de operare PC (MS Office); - Capacitate de sinteză și analiză; - Atenție la detalii; - Rigurozitate; -Disponibilitate la deplasări în România pentru perioada de formare.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja