Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului Oferim oportunitatea dezvoltarii unei cariere în cadrul Departamentului de Resurse Umane – Contracte. Este vorba de un proiect cu deschidere internațională, cadrul perfect pentru a utiliza şi dezvolta cunoştințele de limba franceza şi a descoperi domeniul resurselor umane. Responsabilitați: -Analiza cererilor de contract individual de muncă şi a dosarelor de personal pentru angajații actuali/ viitori ai clientului francez; -Elaborarea contractelor individuale de muncă, a actelor adiționale necesare angajaților şi înregistrarea acestora pe platforma specifică; -Comunicarea prin e-mail sau telefon cu interlocutorii din Franța în vederea verificării sau obținerii informațiilor necesare realizarii contractelor de munca; -Realizarea şi transmiterea saptamanală către platformele logistice a scadentarelor cu contractele de munca ce pot fi reînnoite; -Realizarea la cerere a unor rapoarte şi situații specifice activitații desfăşurate. Beneficii: Si pentru ca apreciem implicarea, oferim: -Posibilitați reale de dezvoltare a unei cariere prin acces la oportunitați interne, feedback şi coaching din partea responsabililor direcți; -Echipă tanară şi mediu de lucru dinamic şi profesionist; -Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: Căutăm un coleg/a pentru o echipă tanară şi dinamică din Iaşi. Avem nevoie în primul rând de un nivel bun de limba franceză (minim B1) şi de dorința de a invața şi de a se implica într-un proiect internațional. Dacă la toate acestea adaugi şi o bună capacitate de organizare şi prioritizare, maturitate şi atenție la detalii, adaptabilitate şi un minim de experiența în muncă (avantaj), eşti cu siguranța persoana potrivită pentru acest post.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai