Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

În calitate de Analist Resurse Umane, principalele tale misiuni vor fi: -Analiza cererilor de contracte individuale de muncă pentru angajații clientului francez; -Comunicarea prin telefon și prin e-mail cu responsabilii din Franța în vederea verificării și/sau obținerii informațiilor necesare pentru realizarea contractelor individuale de muncă ale salariaților; -Realizarea contractelor individuale de muncă ale angajaților; -Realizarea actelor adiționale la contractele individuale de muncă; -Centralizarea și arhivarea contractelor individuale de muncă întocmite; -Introducerea cererilor de contracte pentru magazine și platformele logistice în baza de date comună tuturor angajaților din Franța.

Cerinte

Suntem o echipă de profesioniști și pasionați de limbă franceză! Dacă ești o persoană atentă la detalii, responsabilă și dinamică, te așteptăm să te alături departamentului de Resurse umane din Iași. Pentru reușită în această misiune este nevoie de: -Cunoașterea limbii franceze la nivel mediu (B1-B2); -Cunoștințe de utilizare pachet Office (preponderent Excel); -Excelente capacități de organizare și prioritizare taskuri; -Bune abilități de comunicare și relaționare; -Spirit de ințiativă și de echipă; -Capacitate de adaptare la un mediu de lucru dinamic; -Experiență anterioară de minim 6 luni, reprezintă un avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai