Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Analist salarizare în Veo, principalele tale responsabilităţi vor fi: - Colectarea şi înregistrarea în programul de salarizare specific proiectului ansamblul de elemente (pontaje, validări plată ore suplimentare, prime, avansuri de cheltuieli) în vederea realizării calculului de salarii; - Verificarea fluturaşilor de salariu în raport cu elementele fixe şi variabile cu scopul de a identifica şi corecta anomaliile de orice natură; - Realizarea documentelor aferente lichidărilor; - Gestionarea dosarelor de personal (concedii medicale, de maternitate, de creştere a copilului, accidente de muncă) în vederea realizării formalităṭilor necesare indemnizării acestora de către instituṭiile competente; - Calcularea cotizaṭiilor sociale (lunar/trimestrial şi anual) şi transmiterea către instituṭiile competente. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Cunoştinṭe de limbă franceză la nivel mediu-avansat (cerinṭă obligatorie); - Cunoştinţe de legislaţia muncii; - Capacitate de organizare, spirit analitic, atenţie la detalii şi rigurozitate; - Capacitate de sinteză şi abilităṭi în lucrul cu cifrele.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja