Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dacă eşti o persoană ambiţioasă, perseverentă, concentrată pe rezultate şi iti doreşti un start în carieră, te invităm să te alături echipei de Salarizare la sediul nostru din Bucureşti. In calitate de Analist salarizare în Veo principalele tale misiuni vor fi: Colectarea şi înregistrarea în programul de salarizare specific proiectului ansamblul de elemente (pontaje, validări plată ore suplimentare, prime, avansuri de cheltuieli) în vederea realizării calculului de salarii; Verificarea fluturaşilor de salariu în raport cu elementele fixe şi variabile cu scopul de a identifica şi corecta anomaliile de orice natură; Realizarea documentelor aferente lichidărilor; Gestionarea dosarelor de personal (concedii medicale, de maternitate, de creştere a copilului, accidente de muncă) în vederea realizării formalităṭilor necesare indemnizării acestora de către instituṭiile competente; Calcularea cotizaṭiilor sociale (lunar/trimestrial şi anual) şi transmiṭerea către instituṭiile competente. Beneficii: Formare la nivelul companiei şi internaţional; Reale oportunităti de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; Pachet salarial şi mediu de lucru atractive.

Cerinte

Pentru reuşita în aceasta misiune este nevoie de: Cunoştinṭe de limbă franceză la nivel mediu-avansat (cerinṭă obligatorie); Cunostinţe de legislaţia muncii (constituie un avantaj); Capacitate de organizare, spirit analitic, atenţie la detalii şi rigurozitate; Capacitate de sinteză şi abilitatea de a lucra cu cifre.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja