Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

MARINA CREWING AGENCY ANGAJEAZA MUNCITORI IN MONTAJUL SISTEMELOR DE ACOPERISURI (Belgia) Va rugam aplicati direct pe adresa de email a agentiei, nu pe site. Cerinte: Cautam persoane cu experienta in montajul acoperisurilor, atente la detalii - varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani - Cunostinte de montaj acoperisuri, dornic sa se perfectioneze in Montajul sistemelor de acoperisuri - Carnet de conducere categoria B - Cunostinte de limba Engleza la nivel: Mediu-sa poata sustine o conversatie, nu doar cateva cuvinte - Calificare profesionala Descrierea Job -ului: -Repararea si intretinerea acoperisurilor -Instalarea unui nou acoperis , -Calcularea cantitatilor de materiale necesare , -Inlocuirea grinzilor deteriorare -Pregatirea frontului de lucru -Controlarea calitatatii pe toata suprafata aplicata, imediat dupa aplicarea ei, cu remedierea imediata a eventualelor defecte -Sa asigure transportul sculelor, utilajelor si materialelor la locul destinat depozitarii dupa terminarea programului, zilnic -Verificarea de calitate finala : tabla - dolii taiate aliniate la sfoara, jgheab cu panta necesara, prindere tabla in min 8 suruburi/mp; tigla - fixata in cuie minim lateralele, accesoriile, rindul de la streasina si coama sindrila - aliniate -Remedierea imediata a defectelor constatate -Sa incarce si/sau sa descarce materiale, scule si utilaje de lucru Beneficii : Salariul atractiv Minimum 10 h/zi Cazare + internet si transport asigurat gratuit Asigurare medicala NU SE PERCEP COMISIOANE Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV redactat in limba Romana sau Engleza direct pe adresa de email a agentiei MARINA CREWING AGENCY, nu pe site. Data limita depunere CV-uri este 5 Februarie 2017. Telefon:

Cerinte

- varsta cuprinsa intre 25 si 45 ani - Cunostinte de montaj acoperisuri, dornic sa se perfectioneze in Montajul sistemelor de acoperisuri - Carnet de conducere categoria B - Cunostinte de limba Engleza la nivel: Mediu-sa poata sustine o conversatie, nu doar cateva cuvinte - Calificare profesionala

20 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai