Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam echipe de muncitori pentru activitatea de executie si operativitate in santiere. Înfiinţată în 2000, SC ALDONA SRL a devenit un important furnizor de servicii complete de construcții industriale şi civile de pe piaţă. Societatea este specializată în realizarea lucrărilor de construcţii - structuri , finisaje- exterioare şi interioare, reabilitări clădiri existente, confecţii metalice cu materiale şi tehnologii moderne ce corespund standardelor de calitate impuse în acest domeniu. Am sustinut şi promovat întotdeauna dreptul de a lucra într-un loc de muncă sigur și sănătos, și ne angajam să oferim un astfel de loc de muncă pentru fiecare angajat în parte. Nici o activitate nu este mai importantă decât protejarea sănătății și siguranței angajaţilor noştri, precum și a celor cu care ne intersectăm în cadrul activităţii noastre.

Cerinte

Calificare (nu substituie experienta) in domeniu, EXPERIENTA (demonstrata cu documente ce atesta vechimea in specialitate) precum si probata in prima luna de munca- chiar si atunci cand diploma de calificare nu exista , SERIOZITATE, DISPONIBILITATE la program de munca prelungit atunci cand timpul o permite , STABILITATE.

30 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja