Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - comunicarea cu clientii si agentiile de turism - supervizarea cameristelor - indeplinirea sarcinilor primite de la management Se ofera: - salariu motivant - bonusuri substantiale

Cerinte

- sex: feminin - adaptabilitate in functie de cerintele firmei - cunostinte de operare calculator (Windows, Excel, Word, etc.) - capacitate si dorinta de invatare - atentie acordata curateniei - aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine - abilitati de comunicare - capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile - bune abilitati de planificare si organizare - cunoasterea la nivel de conversatie a unei limbi straine reprezinta avantaj - studiile de calificare in domeniu reprezinta avantaj - nefumatorii sunt avantajati

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja