Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: efectueaza transport rutier de marfuri pe teritoriul CE. Durata unui circuit este de 6-8 saptamani pe comunitate cu 2 saptamani acasa. Se oferta: - Salariu 1000 RON si diurna 50 - 55 euro/zi pentru perioada petrecuta pe teritoriul CE - Conditii de munca excelente; - Autovehicule noi, echipate integral cu sisteme automate de plata a taxelor de drum Alte detalii: Relatii la tel. 0267 / 312988. Interviurile pentru angajare se sustin in orice zi de luni pana vineri intre orele 9-17, la punctul de lucru al societatii situat in jud. Covasna pe DJ 103 B (Ozun – Chilieni) km 30 + 05.

Cerinte

Candidatul ideal: - posesor permis conducere categoria C+E; - posesor atestat transport marfuri generale - atestatul ADR constituie avantaj - fara antecedente penale - fara antecedente rutiere grave - experienta minima de 1 an in conducerea autovehiculelor de minim 20T. - experienta minima de 6 luni in transport de marfuri pe teritoriul CE - card pentru tahograf digital; - seriozitate si responsabilitate; - disponibilitate de lucru pentru perioade cuprinse intre 6-8 saptamani pe teritoriul CE.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja