Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Firma autorizata ca Agent de munca temporara recruteaza soferi CE cu experienta pentru locuri de munca in Belgia.Precizam ca nu percepem nici un fel de comision iar contractele de munca vor fi belgiene.Se ofera de asemenea ajutor pentru cazare. Conditiile de munca si stilul de viata in tari precum Belgia, ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala continua, precum un pachet salarial motivant si un standard ridicat de viata. Daca va considerati o persoana care nu se teme de provocari, si care e gata sa lucreze in functie de aptitudinile ei, oferindu-i-se un salariu foarte atractiv , va recomandam sa contactati consultantii nostri pentru a va familiariza cu oferta noastra.

Cerinte

Limba straina: franceza sau engleza-nivel mediu Experienta pe un post similar, minim 2 ani; Permis de conducere C+E (cod 95) Atitudine cooperanta; Seriozitate; Abilitatea de a lucra în echipa; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou; Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

17 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai