Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Firma autorizata ca Agent de munca temporara recruteaza si angajeaza personal cu experienta in domeniul constructiilor (experienta in Franta reprezinta un avantaj), nivel de limba franceza mediu-avansat obligatoriu, pentru contracte sezoniere urgente, pe teritoriul Frantei in statiunile montante, cu posibilitate de prelungire. Posturile oferite sunt: zidari, elecrticieni, instalatori, dulgheri, tinichigii-vopsitori auto . Cazarea este asigurata pe toata durata contractului, salarizare intre 1250-1400 EURO net/luna. Nu percepem comision. Pentru programari interviuri si alte informatii va stam la dispozitie de Luni-Vineri intre orele 10-18.

Cerinte

Experiență în domeniile mentionate de minim 2 ani ; Limba straina: Franceză: mediu Experienta pe un post similar, ideal un stagiu efectuat in Franta; Ideal calificare in domeniu; Atitudine cooperanta; Abilitatea de a lucra în echipa sau individual; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou; Movitatia si abilitatea de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza; Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai