Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata ca Agent de munca temporara recruteaza si angajeaza personal cu experienta in domeniul constructiilor (experienta in Franta reprezinta un avantaj), nivel de limba franceza mediu-avansat obligatoriu, pentru contracte sezoniere urgente, pe teritoriul Frantei in statiunile montante, cu posibilitate de prelungire. Posturile oferite sunt: zidari, elecrticieni, instalatori, dulgheri, tinichigii-vopsitori auto . Cazarea este asigurata pe toata durata contractului, salarizare intre 1250-1400 EURO net/luna. Nu percepem comision. Pentru programari interviuri si alte informatii va stam la dispozitie de Luni-Vineri intre orele 10-18.

Cerinte

Experiență în domeniile mentionate de minim 2 ani ; Limba straina: Franceză: mediu Experienta pe un post similar, ideal un stagiu efectuat in Franta; Ideal calificare in domeniu; Atitudine cooperanta; Abilitatea de a lucra în echipa sau individual; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou; Movitatia si abilitatea de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza; Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja