Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locurile de munca disponibile sunt pe perioada determinata, intre 5 si 9 luni, in Statele Unite ale Americii, in domeniul carausilor de mobila. Salariul este cuprins intre 12-16 $/ora, tot ce lucrati suplimentar se plateste cu 1.5 din salariul de baza. Descrierea companiei Mike's Agency este o firma care de 13 ani selecteaza, recruteaza si plaseaza forta de munca temporara in USA. Avem o colaborare serioasa si de lunga durata cu angajatorii americani care ofera posibilitatea de a lucra legal in America. Locurile de munca pe perioada determinata in USA sunt in statele Massachusetts si Virginia. Inscrierile pentru acest program- H2B- sunt pana la sfarsitul lunii februarie 2016. Interviurile cu angajatorii americani sunt incepand cu lunile ianuarie, februarie, martie si incepand cu luna aprilie sunt plecarile spre USA.

Cerinte

Candidatul ideal Cautam persoane cu: - varsta cuprinsa intre 20-40 ani, - rezistente la efort fizic, - vorbitoare de limba engleza la nivel conversational - si dornice de castiguri financiare considerabile.

30 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja