Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Suntem un mic centru medical infiintat in anul 2003, activam in primul rand in contract cu CASMB, dar pacientii solicita uneori si consultatii cu plata, mai ales ecografii. Dotarea cu aparatura medicala este noua, performanta pentru un diagnostic de acuratete Cautam Medic titular in Cabinet oncologie,sau doi medici cu activitate part-time, pentru consultatii, tratamente, in Policlinica , in sectorul 6, langa statia Metrou Politehnica. Medicii nu pot activa in alt contract cu CASMB decat daca isi desfasoara activitatea in Spital. Finantare principala : din contract cu CASMB.

Cerinte

Seriozitate, competenta, empatie cu suferinta pacientilor. Multitudinea cazurilor noi din domeniul oncologiei necesita inca un cabinet medical de profil in sectorul 6. Medicul angajat va beneficia de program flexibil, asistenta medicala retribuita de firma. Retributia medicului : procent din incasari, eventual locuinta in conditii avantajoase, in cartierul Drumul Taberei , daca semneaza un contract pe trmen lung. Competenta in ultrasonografie generala ar fi un avantaj. Organizat PFA.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai