Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Firma Cloud Business Solutions cauta femeie de serviciu pentru curatenie zilnica. Responsabilitati: - curatenie/intretinere birouri. Cerinte: - persoana serioasa si muncitoare; - punctuala si implicata in activitate; - program de lucru: 8h/zi, de luni pana vineri, 08:30 - 17:00 - locatie: complex Swan-Pipera (nordul Bucurestiului) Beneficii Oferite: - acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale. - asigurare medicala

Cerinte

studii medii Firma Cloud Business Solutions cauta femeie de serviciu pentru curatenie zilnica. Responsabilitati: - curatenie/intretinere birouri. Cerinte: - persoana serioasa si muncitoare; - punctuala si implicata in activitate; - program de lucru: 8h/zi, de luni pana vineri, 08:30 - 17:00 - locatie: complex Swan-Pipera (nordul Bucurestiului) Beneficii Oferite: - acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale. - asigurare medicala

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai