Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AP/ Accountant Payable, Limba Portugheza, Companie Multinațională, București Număr poziții:1 Data de începere: imediat Ofertă: Salariu: 3000-3300 lei brut Posibilitatea de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale Bonusuri Mediu de lucru european Contract full time Asigurare medicala Cerințe: Limba engleza: scris/ vorbit/ citit C1- C2 Limba portugheza: scris/ citit/vorbit C1– C2 Studii de specialitate finalizate Experienta anterioara 1-3 ani Disponibilitate pentru program cu norma intreaga Vă rugăm aplicați numai cu CV în limba engleză

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja