Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Poti sa vinzi orice? Poti sa ne convingi ca cerul este verde? Atunci aceasta este oportunitatea ideala pentru tine! Noi "te cumparam" pe un schimb avantajos: o echipa strasnica si un job fun! Noi iti oferim: • O activitate variata cu parteneri de renume din industria bancara/ asigurari • Perioada de training platita • Spatiu de lucru modern si dotat cu tehnologie de ultima generatie • O echipa foarte motivata si dedicata, cu colegi tineri, dinamici si independenti cu care sa lucrezi si sa te distrezi • Sansa de a deveni un profesionist in domeniul comunicarii • O perioada de induction si de asemenea programe extinse de training si specializare in cadrul CCC Campus • Perspectiva dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie internationala • Flexibilitate in ceea ce priveste programul- full time/ part time Vino sa faci parte din povestea de succes CCC!

Cerinte

Candidatul ideal: - experienta anterioara in asigurari demonstrata printr-o certificare IMA - abilitati de vanzare si negociere - abilitati excelente de comunicare - orientare catre client - abilitati tehnice - incredere in sine, pregatit pentru provocari noi - team player - cunostinte de utilizare computer - oreintat catre rezultate - flexibil si de incredere - interesat de subiecte noi si extrem de motivat sa invete si sa se dezvolte

50 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai