Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem in prezent diverse oportunitati cu start imediat pentru infirmieri si asistenţii medicali pe tot teritoriul Angliei. Primim si luam in considerare toate cererile pentru pozitiile de infirmieri, infirmieri sefi si asistenţii medicali generalist (RGN) cu/fara PIN. Fiecare aplicant trebuie sa aiba experienta profesionala sau non-profesionala (familie/prieteni) si sa vorbeasca limba engleza la nivel mediu. Locurile de munca sunt in regim full-time (cel putin 35 de ore pe saptamana, existand posibilitatea de a efectua ore suplimentare). Salariul este de 7.22£/ora pentru posturile de infirmieri si 15.32£/ora pentru cele de asistent medical. OFERTA General Group Careers INCLUDE: - Oferta salariala excelenta pentru infirmieri si asistenţii medicali. - Contract de munca ce include concediu de odihna si medical platit si alte facilitati. - Curs standard de ingrijire in urma caruia se ofera certificare. - Cazare si masa pe durata training-ului - Suport in ceea ce priveste aplicatia pentru control penal valabil in Marea Britanie (DBS), asigurare cu caracter personal si o uniforma. - Suport pentru a va gasi cazare si intocmirea unui plan de calatorie. - Oportunitati de plasare la nivel national. - Posibilitatea de a lucra ore suplimentare. - Oportunitati de munca in plasamente temporare si permanente, posibilitati de relocare pe perioada si la sfarsitul contractului.

Cerinte

La acest program pot aplica persoanele care: - Au cunostinte de limba engleza la nivel conversational, (B1 - C1); - Nu au incidente legat de cazierul judiciar;

6 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja