Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Descrierea jobului: În calitate de Asistent tehnic mentenanţă, principalele tale misiuni vor fi: - Înregistrarea semnalărilor preluate prin telefon şi mail în sistemele specifice. - Întocmirea şi punerea la zi a planningului agenţilor de mentenanţă. - Identificarea prestatarilor, solicitarea devizelor şi validarea acestora cu superiorul ierarhic, negocierea contractelor cadru. - Întocmirea analizelor lucrărilor tehnice pentru a determina cine va suporta cheltuielile (firma sau diverşii prestatari). - Urmărirea intervenţiilor diverşilor prestatari. - Realizarea rapoartelor de activitate. Beneficii: Beneficii: - Formare la nivel internaţional. - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes. - Pachet salarial şi mediu de lucru atractiv.

Cerinte

Dacă: - Activitatea administrativă nu mai reprezintă un secret, ai lucrat minim 6 luni in domeniu, - Ai avantajul de a fi lucrat cu devize. - Ești pasionat (ă) de limba franceză, comunici la nivel avansat și te trezești uneori gândind cu voce tare « en français ». - Îți place să călătorești și esti dispus(ă) la formări şi deplasări la nivel internaţional (2 luni în Franţa). - Proactivitatea te definește, poţi urmări concomitent o mulţime de proiecte cu aceeași rigoare și supleţe. - Ești organizat(ă), răbdator(re) și știi să prioritizezi. - Ești autonom(ă), entuziast(ă) și dorești să evoluezi, înseamnă că ești persoana potrivită și te asteptăm în echipa de Suport Mentenanţă Tehnică (pentru Romania și Franța) la sediul nostru din București.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai