Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

În calitate de Asistent administrativ Flux principalele tale misiuni vor fi: -Gestionarea necesarului săptămanal în volum și valoare de marfă de transmis de pe platforma de producție către rețeaua comercială; -Urmărirea stocurilor și analiza statistică a vanzărilor, cu scopul de a iniția reaprovizionarea magazinelor; -Realizarea, actualizarea și controlul rapoartelor logistice specifice (loturi voluminoase, produse cu termen de valabilitate scurt, recepție marfă etc); -Respectarea corectitudinii datelor și termenelor de livrare; -Relaționarea cu departamentul de marketing și personalul platformelor logistice. Beneficii: Și pentru că apreciem implicarea oferim: -Formare la nivelul companiei și internațional; -Reale oportunităti de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes; -Pachet salarial și mediu de lucru atractive.

Cerinte

Candidatul ideal: Căutăm o persoană responsabilă și organizată pentru a se alătura echipei noastre din Iași într-un proiect cu expunere internatională. Pentru reușita în această misiune este nevoie de: -Cunoașterea limbii franceze (nivel minim B2); -Cunoștințe pachet Microsoft Office (îndeosebi Excel); -Cunoștințe SAP (reprezintă un avantaj); -Rigurozitate, spirit analitic și atenție la detalii, o bună capacitate organizatorică.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai