Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Est-ce que tu connais la langue Française? Aimerais-tu nous joindre dans l’équipe administratif - Ressources Humaines ? Si tu es bien organisé(e), dynamique et impliqué(e) nous voulons te connaitre ! Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Cunoaşterea limbii franceze la nivel avansat (minim B2); - Cunoştinţe foarte bune de utilizare a programului Excel; - Experienţa profesională de cel puţin un an în domeniul administrativ reprezintă un avantaj; - Excelente capacităţi de organizare.

Cerinte

În calitate de Asistent administrativ RH, vorbitor de limba franceză, principalele tale misiuni vor fi: - Comunicarea prin mail şi prin telefon cu colaboratorii din Franţa, în vederea realizării sarcinilor administrative; - Relaţiile cu colaboratorii externi şi răspunde prompt cerinţelor acestora; - Redactează corespondenţa de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice; - Realizează apeluri pentru a interacţiona cu agenţii de interimat personal; - Furnizează suportul tehnic pentru serviciile operaţionale; - Tratează prin telefon problemele semnalate de clienţii finali. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja