Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Căutăm o persoană dinamică, organizată și comunicativă pentru a se alătura echipei noastre de Suport Administrativ Vânzări. Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Cunoașterea limbii franceze la un nivel mediu (nivel minim B1 – scris, vorbit); - Foarte bune abilități de organizare și prioritizare; - Prezență de spirit, curiozitate, flexibilitate în gândire și adaptabilitate la situații noi, neprevăzute; - Atenție la detalii, exigență și consecvență; - Fire echilibrată și tact în abordare; - Cunoștințe bune de utilizare a mijloacelor informatice: pachetul Microsoft Office (Excel, Word), programe specifice etc.

Cerinte

Oferim oportunitatea dezvoltării unei cariere în domeniul administrativ, în cadrul unui proiect interesant, cu deschidere internațională. Este cadrul perfect pentru a utiliza cunoștințele de limbă franceză și abilitățile organizatorice deținute. În calitate de Asistent Administrativ Suport Vânzări principalele tale responsabilități vor fi: - Acordarea suportului administrativ magazinelor din cadrul rețelei clientului francez; - Înregistrarea și verificarea informațiilor introduse în programele specifice puse la dispoziție de către client; - Realizarea rapoartelor săptămânale și lunare privind respectarea normelor interne de funcționare de către salariații clientului; - Verificarea și validarea facturilor de hotel, reuniuni, taxi, tren, închirieri mașini din Departamentul de Vânzări al clientului; - Centralizarea săptămânală a pontajelor semnate cu orele lucrate, planificarea concediilor, etc. (în magazinele clientului); - Actualizarea și centralizarea planning-urilor personalului din detașare; - Validarea decontării cheltuielilor salariaților clientului în programele puse la dispoziție de către acesta; - Validarea cererilor de prime pentru diverse categorii de salariați ai clientului (prime de înlocuire, prime de itineranți, etc); - Participarea la managementul calității având o contribuție activă la ameliorarea procedurilor interne ale departamentului; - Realizarea diverselor rapoarte și anchete solicitate de către manager și/sau de către client. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja