Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Asistent administrativ Transport şi Logistică în Veo, principalele tale misiuni vor fi: - Colectarea şi sintetizarea datelor preliminare în vederea elaborarii rapoartelor specifice; - Actualizarea fişierelor de urmărire a indicatorilor specifici (recepţie marfă, loturi voluminoase, vin, produse congelate, produse cu termen de valabilitate scurt, paleţi etc); - Respectarea termenelor de predare a rapoartelor; - Asigurarea transferului de sarcini şi cunoştinţe pentru redactarea procedurilor de lucru în cadrul departamentului; - Indeplinirea sarcinilor periodice trasate de catre superiorul ierarhic cu referire la monitorizarea indicatorilor logistici specifici; - Verificarea şi validarea plăţii facturilor de transport. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunităţi de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; - Pachet salarial atractiv (parte salarială fixă + bonuri de masă).

Cerinte

Candidatul ideal: Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: - Cunoştinţe pachet Microsoft Office; - Cunoaşterea la nivel avansat a limbii franceze (cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj); - Disponibilitate pentru deplasări ocazionale în Franţa şi în Bucureşti; - Capacitate de analiză şi sinteză; - Rigurozitate; - Atenţie selectivă;

1 pozitii disponibile 44 persoane au aplicat deja