Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoană comunicativă, dinamică şi cu o bună capacitate de analiză? Eşti la primul job şi îţi doreşti un « start » în carieră? Alătură-te echipei de Calitate litigii achizitii la sediul nostru din Bucureşti. În calitate de Asistent calitate achizitii te vei ocupa cu: Gestionarea din punct de vedere administrativ a dosarelor de achiziṭii aflate în litigiu cu furnizorii (litigiu = neconcordanţa între comenzi şi facturare); Analiza contabilă şi logistică a litigiilor pe diferite categorii de produs; Realizarea indicatorilor de calitate şi cantitate pentru departamentele de Marketing, Achiziṭii şi Logistică; Înregistrarea şi actualizarea bazei de date; Postul nu include activităṭi din domeniul juridic şi nu necesită studii sau experienṭă în acest domeniu. Beneficii: Beneficii : Formare la nivel companiei; Reale oportunităti de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică şi de succes; Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Pentru reuşita în această misiune este nevoie de: Cunoştinṭe de limba franceză la nivel avansat (B2); Studii superioare finalizate în domeniul economic/contabilitate (de preferat); Bune cunoştinte de utilizare a pachetului Microsoft Office, în special Excel şi Word; Initiativă şi excelente abilităţi de analiză; Capacitate de adaptare, flexibilitate în gândire, proactivitate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja