Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Vorbești limba germană (nivel minim B2)? Ai abilități foarte bune de comunicare și organizare? Te descurci cu pachetul Microsoft Office și alte mijloace informatice? Ești autonom și ai un spirit comercial dezvoltat? Dacă ai aceste calități te vrem în departamentul nostru comercial din Iași! Avem o echipă tânără și dinamică care își așteaptă noii colegi.

Cerinte

Colegii mei te vor ajuta să înveți ce înseamnă: - Activitățile de cercetare online, contactarea (prin telefon / e-mail) potențialilor furnizori de pe piață și introducerea tuturor informațiilor obținute în bazele de date; - Construirea și menținerea unei relații permanente cu buyerii responsabili de procesul de achiziții; - Urmărirea loturilor de produse trimise de către furnizori; - Elaborarea de rapoarte periodice referitoare la dosarele de prezentare a stocurilor identificate. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja